OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1976/77

Julita Szpakowska

F

mgr D. Baturo

2.

1977/78

Halina Korczowska

F

mgr D. Baturo

3.

1977/78

Alina Gajec

F

mgr D. Baturo

4.

1977/78

Marlena Jędrzejewska

F

mgr D. Baturo

5.

1978/79

Wojciech Kozłowski

L

mgr D. Baturo

6.

1978/79

Halina Korczowska

F

mgr D. Baturo

7.

1978/79

Halina Gajec

F

mgr D. Baturo

8.

1978/79

Marlena Jędrzejewska

F

mgr D. Baturo

9.

1981/82

Andrzej Aleksandrowicz

F

mgr D. Baturo

10.

1981/82

Iweta Welman

F

mgr D. Baturo

11.

1981/82

Jolanta Staroń

F

mgr D. Baturo

12.

1982/83

Agata Owoc

F

mgr D. Baturo

13.

1984/85

Katarzyna Skólska

F

mgr D. Baturo

14.

1987/88

Wojciech Bryczkowski

F

mgr L. Kolbiarz

15.

1988/89

Ewa Mołdrzyk

F

mgr L. Kolbiarz

16.

1991/92

Magdalena Kacprzak

F

mgr L. Kolbiarz

17.

1992/93

Magdalena Kacprzak

F

mgr L. Kolbiarz

18.

1994/95

Edyta Gasik

F

mgr L. Kolbiarz

19.

1995/96

Edyta Gasik

F

mgr L. Kolbiarz

20.

1995/96

Maja Gryko

F

mgr L. Kolbiarz

21.

1997/98

Małgorzata Chabraszewska

F

mgr L. Kolbiarz

22.

1998/99

Anna Żelichowska

F

mgr L. Kolbiarz

23.

2004/05

Maria Kozłowska

F

mgr L. Kolbiarz

24.

2005/06

Przemysław Dembski

F

mgr K. Szewczyk

25.

2006/07

Zygmunt Łuniewicz

L

mgr L. Kolbiarz

26.

2007/08

Joanna Kaźmierczak

F

mgr L. Kolbiarz

27.

2008/09

Joanna Kaźmierczak

F

mgr L. Kolbiarz

28.

2009/10

Joanna Kaźmierczak

L

mgr L. Kolbiarz

29

2009/10

Monika Majorek

F

mgr L. Kolbiarz

30

2009/10

Monika Wasilewska

F

mgr L. Kolbiarz

31

2010/11

Aleksandra Stanglewicz

F

mgr K. Szewczyk

32

2010/11

Katarzyna Krzyślak

F

mgr K. Szewczyk

33

2010/11

Marcin Łukasiewicz

F

mgr K. Szewczyk

34

2010/11

Michał Literski

F

mgr K. Szewczyk

35

2011/12

Klaudia Heintze

F

mgr K. Szewczyk

36

2011/12

Żaneta Korsak

F

mgr K. Szewczyk

37

2011/12

Agata Zańko

F

mgr K. Szewczyk

38

2011/12

Michał Literski

F

mgr K. Szewczyk

39

2011/12

Kaja Politowicz

F

mgr K. Szewczyk

40

2011/12

Kacper Radny

F

mgr K. Szewczyk

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1978/79

Jolanta Łyko

F

mgr R. Rajewska

2.

1982/83

Igor Greczko

F

mgr R. Rajewska

3.

1983/84

Igor Greczko

F

mgr R. Rajewska

4.

1990/91

Anna Rudzka

F

mgr M. Pyrtko

5.

1991/92

Jolanta Damuć

F

mgr M. Pyrtko

6.

2005/06

Katarzyna Gajewska

F

mgr M. Pyrtko

7.

2007/08

Martyna Chrześcijańska

L

mgr M. Pyrtko

8.

2009/10

Agnieszka Kazimierska

L

mgr M. Pyrtko

9.

2009/10

Maciej Wojciechowski

F

mgr M. Pyrtko

10.

2010/11

Agnieszka Kazimierska

F

mgr M. Pyrtko

11.

2011/12

Anastazja Szymańska

F

mgr M. Pyrtko

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1975/76

Zbigniew Karpowicz

F

mgr G. Gąsior

2.

1977/78

Leszek Poźniak

F

mgr S. Ostraszewski

3.

1979/80

Dariusz Chojewski

F

mgr S. Ostraszewski

4.

1980/81

Brunon Bartkiewicz

F

mgr S. Ostraszewski

5.

1981/82

Jacek Lubecki

F

mgr S. Ostraszewski

6.

1982/83

Jacek Lubecki

L

mgr S. Ostraszewski

7.

1992/93

Tomasz Bogusz

L

mgr M. Pyrtko

8.

1994/95

Jerzy Rauba

F

mgr K. Ciałowicz

9.

1997/98

Piotr Chudziński

L

mgr M. Pyrtko

10.

1997/98

Beata Grad

F

mgr K. Ciałowicz

11.

1998/99

Wojciech Domagała

F

mgr M. Wyciszkiewicz

12.

2001/02

Łukasz Ostrowski

F

mgr K. Ciałowicz

13.

2002/03

Karol Siemaszko

F

mgr K. Ciałowicz

14.

2003/04

Karol Siemaszko

L

mgr K. Ciałowicz

15.

2004/05

Piotr Kania-Kaniowski

F

mgr K. Ciałowicz

16.

2006/07

Piotr Kania-Kaniowski

F

mgr K. Ciałowicz

17.

2008/09

Mateusz Jasnosz

L

mgr K. Ciałowicz

18.

2008/09

Wojciech Pierściński

L

mgr K. Ciałowicz

19.

2009/10

Patrycja Danyło

L

mgr K. Ciałowicz

20.

2009/10

Szymon Goździk

F

mgr M. Wyciszkiewicz

21.

2009/10

Patryk Stelmach

F

mgr K. Ciałowicz

22.

2009/10

Artur Halasz

F

mgr K. Ciałowicz

23.

2009/10

Piotr Kruk

F

mgr K. Ciałowicz

24.

2010/11

Patrycja Danyło

F

mgr K. Ciałowicz

25.

2010/11

Marcin Łukasiewicz

F

mgr K. Ciałowicz

26.

2010/11

Piotr Dudek

F

mgr M. Pyrtko

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1974/75

Andrzej Gradzik

L

mgr D. Najbar

2.

1974/75

Elżbieta Kiślak

L

mgr D. Bieława

3.

1974/75

Marek Buzikiewicz

F

mgr D. Bieława

4.

1975/76

Marek Szylko

L

mgr C. Wryk

5.

1977/78

Barbara Wal

F

mgr D. Najbar

6.

1983/84

Jacek Lubecki

L

mgr D. Najbar

7.

1991/92

Sebastian Lis

F

mgr A. Giżejewska

8.

1992/93

Olga Ksenicz

F

mgr K. Murawska

9.

1992/93

Sebastian Lis

L

mgr A. Giżejowska

10.

1992/93

Andrzej Walkowski

F

mgr L. Bemben

11.

1993/94

Teresa Dziuk

F

mgr E. Habich

12.

1993/94

Olga Ksenicz

L

mgr K. Murawska

13.

1994/95

Dariusz Adrian

L

mgr E. Habich

14.

1994/95

Monika Gębicka

F

mgr Z. Szachowicz

15.

1995/96

Anna Słota

F

mgr E. Habich

16.

1997/98

Joanna Sokół

L

mgr M.Szreffel

17.

1998/99

Iwona Gajewska

F

mgr M. Lubienicka

18.

2000/01

Maria Gajda

F

mgr E. Habich

19.

2001/02

Marta Lubienicka

F

mgr E. Kaszyńska

20.

2001/02

Lidia Koszkało

F

mgr M.Szreffel

21.

2002/03

Anna Obolewicz

F

mgr B. Nau

22.

2003/04

Grzegorz Mania

F

mgr A. Giżejowska

23.

2003/04

Katarzyna Jaworska

F

mgr A. Giżejowska

24.

2004/05

Joanna Filipiuk

L

mgr E. Kaszyńska

25.

2005/06

Natalia Pietrulewicz

F

mgr E. Uścinowicz

26.

2006/07

Natalia Pietrulewicz

F

mgr E. Uścinowicz

27.

2006/07

Anna Oskierko

F

mgr E. Habich

28.

2007/08

Sara Chilecka

F

mgr E. Habich

29.

2007/08

Joanna Monczak

F

mgr E. Kaszyńska

30.

2008/09

Eliza Kowal

L

mgr A. Feleniak, dr B. Hałas

31.

2008/09

Dorota Masłej

L

dr B. Hałas, mgr A. Napierała

32.

2008/09

Anna Stelmaszczyk

F

mgr E. Habich, dr B. Hałas

33.

2009/10

Malwina Janas

F

dr B. Sicińska

34.

2009/10

Agnieszka Kufel

F

mgr E. Kaszyńska, dr B. Sicińska

35.

2009/10

Piotr Kania

F

dr B. Sicińska

36.

2010/11

Agata Mrowińska

F

dr B. Sicińska

37.

2010/11

Anna Przewłocka

L

dr B. Sicińska

38.

2011/12

Dominik Łukowiak

F

dr B. Sicińska

 

OLIMPIADA O BIBLII

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1997/98

Marcin Szrama

F

ks. L. Okpisz

 

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1978/79

Robert Kasza

L

mgr J. Nikitiuk

2.

1982/83

Wojciech Bartosz

F

mgr J. Nikitiuk

3.

1983/84

Krzysztof Bartczak

F

mgr J. Nikitiuk

4.

1993/94

Adam Tatarynowicz

F

mgr A. Łuszczki

5.

1996/97

Magdalena Jarczyk

F

mgr A. Łuszczki

 

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1979/80

Mariusz Kiciński

L

mgr H. Garbowska

2.

1979/80

Dorota Tomaszewicz

F

mgr H. Garbowska

3.

1979/80

Paweł Witczak

F

mgr H. Garbowska

4.

2006/07

Gabriela Woźniewicz

F

Mgr M. Klimaszewska

 

OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1977/78

Barbara Łatyszonek

F

mgr E. Jach-Dudzik

2.

1978/79

Robert Kasza

L

mgr E. Jach-Dudzik

3.

1979/90

Aneta Bor

L

mgr E. Jach-Dudzik

4.

1981/82

Regina Baranowska

L

mgr E. Jach-Dudzik

5.

1981/82

Wiesława Łosieniecka

F

mgr G. Zaleska

6.

1986/87

Paweł Witkowski

F

mgr E. Jastrzębska

7.

1992/93

Jolanta Przymuszała

F

mgr E. Jastrzębska

8.

1997/98

Małgorzata Pułkownik

F

mgr E. Jastrzębska

9.

2000/01

Hanna Tylutka

L

mgr J. Żochowska

 

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1978/79

Ludmiła Zadworna

L

mgr J. Wcisło

2.

1979/80

Halina Studzis

F

mgr J. Wcisło

3.

1980/81

Halina Świderska

F

mgr R. Ostrowska

4.

1983/84

Tomasz Trudy

F

mgr R Okorska

5.

1987/88

Lucyna Stasińska

L

mgr J. Lysik

6.

1988/89

Monika Grabowska

F

mgr W. Bonew

7.

1989/90

Joanna Kałużna

F

mgr K. Esmund

8.

1989/90

Joanna Surmiak

F

 

9.

1990/91

Wojciech Bujko

F

mgr K. Esmund

10.

1990/91

Jolanta Kuriata

F

mgr K. Esmund

11.

1990/91

Małgorzata Rejek

F

mgr J. Lysik

12.

1991/92

Joanna Kałużna

L

mgr K. Esmund

13.

1992/93

Daria Stasińska

F

mgr J. Lysik

14.

1992/93

Marcin Zaniew

F

mgr J. Lysik

15.

1992/93

Iwona Turonek

F

mgr J. Lysik

16.

1993/94

Daria Stasińska

L

mgr J. Lysik

17.

2000/01

Anna Awdiejewa

L

mgr K. Esmund

18.

2003/04

Waleria Tiepłowa

F

mgr K. Esmund

19.

2004/05

Julia Szewczenko

L

mgr K. Esmund

20.

2004/05

Waleria Tiepłowa

F

mgr K. Esmund

21.

2005/06

Aleksandra Wolańska

F

mgr K. Esmund

  

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ  

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2000/01

Barbara Matyja

F

mgr D. Grzemny

 

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1971/72

Jacek Leluk

L

mgr A. Hołowacz

2.

1977/78

Józef Cierpicki

F

mgr A. Hołowacz

3.

1979/80

Andrzej Czaiński

L

mgr A. Hołowacz

4.

1984/85

Piotr Żołnierczuk

L

mgr A. Hołowacz

5.

1993/94

Ernest Jankowski

F

mgr A. Hołowacz

  

OLIMPIADA WIEDZY SPOŁECZNO-POLITYCZNEJ 

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1983/84

Dariusz Wasylkowski

F

mgr P. Łukomski

2.

1983/84

Tomasz Lis

F

mgr P. Łukomski

3.

1985/86

Wojciech Kamiński

F

mgr P. Łukomski

4.

1996/97

Michał Kucharczyk

F

mgr P. Łukomski

 

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM  

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1978/79

Janusz Klim

F

mgr S. Ostraszewski

2.

1978/79

Grażyna Bartosiewicz

F

mgr S. Ostraszewski

3.

1979/80

Grażyna Bartosiewicz

F

mgr S. Ostraszewski

4.

1979/80

Dariusz Chajewski

F

mgr W. Sarnowska

5.

1983/84

Dariusz Grycner

F

mgr D. Leśniar

6.

1997/98

Artur Wieńsko

F

mgr K. Ciałowicz

7.

1998/99

Krzysztof  Kwiecień

L

mgr K. Ciałowicz

8.

1999/2000

Szymon Kaczmarek

F

mgr K. Ciałowicz

9.

1999/2000

Jacek Mleczko

F

mgr K. Ciałowicz

10.

2006/07

Marcin Szwed

F

mgr K. Ciałowicz,                  mgr A. Weryszko

11.

2007/08

Marcin Hański

F

mgr K. Ciałowicz

12.

2009/10

Kacper Krawczyk

L

mgr K. Ciałowicz,              mgr K. Musiał

13.

2009/10

Mateusz Mordal

F

mgr K. Ciałowicz

14.

2010/11

Kacper Krawczyk

L

mgr K. Ciałowicz,              mgr K. Musiał

 

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWACH CZŁOWIEKA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1993/94

Łukasz Sozański

F

mgr K. Ciałowicz

2.

2001/02

Anita Grabianowska

F

mgr D. Grzemny,
mgr K. Ciałowicz

3.

2002/03

Anita Grabianowska

F

mgr D. Grzemny,
mgr K. Ciałowicz

4.

2008/09

Kacper Krawczyk

F

mgr K. Musiał

5.

2009/10

Kacper Krawczyk

L

mgr K. Ciałowicz,              mgr K. Musiał

6.

2009/10

Mateusz Jasnosz

L

mgr K. Ciałowicz,              mgr K. Musiał

7.

2009/10

Adrianna Popadiuk

F

mgr K. Ciałowicz

8.

2010/11

Kacper Krawczyk

F

mgr K. Ciałowicz,              mgr K. Musiał

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1971/72

Wanda Jodłowska

F

mgr Z. Tompalski

2.

1971/72

Romualda Ostrowska

F

mgr M. Ostrowska

3.

1971/72

Marek Koberski

F

mgr M. Ostrowska

4.

1973/74

Małgorzata Śmiechowicz

L

mgr M. Ostrowska

5.

1973/74

Wojciech Gąsior

F

mgr M. Ostrowska

6.

1973/74

Ewa Wilczyńska

F

mgr M. Ostrowska

7.

1973/74

Ewelina Skoracka

F

mgr M. Ostrowska

8.

1973/74

Barbara Ostrowska

F

mgr M. Ostrowska

9.

1973/74

Aleksander Zembaczyński

F

mgr Z. Tompalski

10.

1974/75

Wojciech Lenartowski

L

mgr Z. Tompalski

11.

1974/75

Urszula Gapińska

F

mgr M. Ostrowska

12.

1974/75

Piotr Korzeniowski

F

mgr M. Ostrowska

13.

1974/75

Piotr Kromer

F

mgr M. Ostrowska

14.

1974/75

Jacek Leluk

F

mgr M. Ostrowska

15.

1974/75

Anna Łastowska

F

mgr Z. Tompalski

16.

1974/75

Liliana Mazur

F

mgr M. Ostrowska

17.

1974/75

Jolanta Sałek

F

 

18.

1974/75

Agata Turkowiak

F

mgr Z. Tompalski

19.

1975/76

Agata Turkowiak

F

mgr Z. Tompalski

20.

1975/76

Bożena Fedoruk

F

mgr Z. Tompalski

21.

1975/76

Anna Łuniewicz

F

mgr M. Ostrowska

22.

1976/77

Halina Czajkowska

F

mgr Z. Tompalski

23.

1977/78

Arkadiusz Bartkiewicz

F

mgr L. Szlęzak

24.

1977/78

Joanna Borysewicz

F

mgr M. Ostrowska

25.

1977/78

Magdalena Panert

F

mgr M. Ostrowska

26.

1977/78

Halina Jakowicka

F

mgr M. Ostrowska

27.

1977/78

Katarzyna Kobzda

F

mgr L. Szlęzak

28.

1977/78

Małgorzata Mroczkowska

F

mgr M. Ostrowska

29.

1977/78

Paweł Witczak

L

mgr Z. Tompalski

30.

1978/79

Maria Marcinów

L

mgr Z. Tompalski

31.

1978/79

Beata Rokorzewska

F

mgr Z. Tompalski

32.

1978/79

Ewa Walenczuk

F

mgr L. Szlęzak

33.

1978/79

Paweł Witczak

F

mgr Z. Tompalski

34.

1979/80

Wojciech Zieleniewski

F

mgr Z. Tompalski

35.

1979/80

Irmina Gilicka

F

mgr Z. Tompalski

36.

1979/80

Dorota Groberka

L

mgr Z. Tompalski

37.

1979/80

Beata Ostrorzewska

F

mgr Z. Tompalski

38.

1979/80

Alina Świderska

F

mgr Z. Tompalski

39.

1979/80

Waldemar Gdeczyk

F

mgr Z. Tompalski

40.

1980/81

Krzysztof Lubecki

L

mgr L. Szlęzak

41.

1980/81

Irmina Gilicka

F

mgr Z. Tompalski

42.

1980/81

Waldemar Gdeczyk

F

mgr Z. Tompalski

43.

1980/81

Iwona Konieczna

F

mgr Z. Tompalski

44.

1981/82

Paweł Jesianowski

F

mgr L. Szlęzak

45.

1981/82

Jarosław Schab

L

mgr Z. Tompalski

46.

1981/82

Izabella Andrzejewska

F

mgr Z. Tompalski

47.

1982/83

Elżbieta Czajkowska

F

mgr Z. Tompalski

48.

1982/83

Barbara Gajewska

F

mgr Z. Tompalski

49.

1983/84

Agnieszka Cielińska

F

mgr L. Szlęzak

50.

1983/84

Elżbieta Franczak

F

mgr L. Szlęzak

51.

1984/85

Małgorzata Nowak

F

mgr Z. Tompalski

52.

1984/85

Barbara Dziuk

F

mgr Z. Tompalski

53.

1986/87

Karolina Rabenda

F

mgr L. Szlęzak

54.

1986/87

Andrzej Frankowski

F

mgr L. Szlęzak

55.

1987/88

Krzysztof Bromber

F

mgr Z. Tompalski

56.

1987/88

Igor Jeremicz

F

mgr Z. Tompalski

57.

1988/89

Jan Mejnartowicz

L

mgr L. Szlęzak

58.

1989/90

Dagna Jacuniak

F

mgr L. Szlęzak

59.

1990/91

Anna Dekiert

F

mgr L. Szlęzak

60.

1990/91

Agnieszka Jagielska

F

mgr L. Szlęzak

61.

1990/91

Sławomir Krawiec

F

mgr L. Szlęzak

62.

1990/91

Ludwika Zenka

F

mgr L. Szlęzak

63.

1990/91

Natalia Sawicka

F

mgr L. Szlęzak

64.

1992/93

Tomasz Trochanowski

F

mgr L. Szlęzak

65.

1993/94

Małgorzata Korościel

F

mgr L. Szlęzak

66.

1993/94

Emil Snarski

F

mgr D. Czyżewska

67.

1994/95

Emil Snarski

L

mgr D. Czyżewska

68.

1995/96

Anna Masłowska

F

mgr L. Szlęzak

69.

1996/97

Hanna Jagielska

F

mgr L. Szlęzak

70.

1996/97

Grzegorz Konieczny

F

mgr L. Szlęzak

71.

1997/98

Marcin Widawski

F

mgr D. Czyżewska

72.

1998/99

Daniel Bąk

F

mgr L. Szlęzak

73.

1999/2000

Daniel Bąk

L                  Olimpiada Międzynarodowa w Turcji                - brązowy medal

mgr L. Szlęzak

74.

2002/03

Paweł Salwa

L

mgr D. Czyżewska

75.

2002/03

Dominika Bieńkowska

F

mgr L. Szlęzak

76.

2003/04

Paweł Salwa

L

mgr D. Czyżewska

77.

2003/04

Maciej Majcherek

F

mgr D. Czyżewska

78.

2003/04

Michał Kołkowski

F

mgr D. Czyżewska

79.

2004/05

Tomasz Zemleduch

L                Olimpiada Międzynarodowa w Chinach             - srebrny medal

mgr D. Czyżewska

80.

2005/06

Maurycy Biernat

L

mgr D. Czyżewska

81.

2005/06

Agnieszka Garbowska

F

mgr L. Szlęzak

82.

2005/06

Wojciech Demuth

F

mgr A. Komarnicka

83.

2006/07

Maurycy Biernat

L

mgr A. Komarnicka,
mgr D. Czyżewska

84.

2006/07

Wojciech Demuth

L

mgr A. Komarnicka,
mgr D. Czyżewska

85.

2006/07

Robert Staykov

F

mgr L. Szlęzak

86.

2007/08

Ewelina Zużewicz

F

mgr L. Szlęzak

87.

2008/09

Jakub Mroczyk

F

dr A. Poręba-Konopczyńska

88.

2008/09

Piotr Skrypak

L

dr A. Poręba-Konopczyńska

89.

2008/09

Filip Tyliszczak

F

dr A. Poręba-Konopczyńska

90.

2009/10

Katarzyna Dubieńska

F

mgr L. Szlęzak

91.

2010/11

Aleksandra Gonera

F

dr A. Poręba-Konopczyńska

92.

2010/11

Michał Dąbrowski

F

mgr A. Komarnicka

93.

2011/12

Damian Jankowski

L

mgr A. Komarnicka

 

OLIMPIADA CHEMICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1974/75

Dariusz Radocki

L

mgr T. Kremer

2.

1976/77

Przemysław Starynowicz

F

mgr T. Kremer

3.

1977/78

Przemysław Starynowicz

L

mgr T. Kremer

4.

1978/79

Dorota Bartkowiak

F

mgr Z. Chrzan

5.

1979/80

Marek Bartkowiak

F

mgr J. Szuba

6.

1980/81

Adam Lipowski

L

mgr J. Szuba

7.

1980/81

Piotr Grzybowski

L

mgr T. Kremer

8.

1986/87

Andrzej Zieleniewski

F

mgr J. Szuba

9.

1986/87

Andrzej Frankowski

F

mgr J. Szuba

10.

1989/90

Arkadiusz Kondratowicz

L

mgr B. Pleszczyńska

11.

1989/90

Maciej Bryl

F

mgr J. Szuba

12.

1990/91

Arkadiusz Konratowicz

F

mgr B. Pleszczyńska

13.

1990/91

Marcin Szustek

F

mgr J. Szuba

14.

1994/95

Paweł Olejniczak

F

mgr T. Kremer

15.

1995/96

Tomasz Kremer

F

mgr J. Szuba

16.

2002/03

Piotr Stępniak

F

mgr B. Hejduk,                     mgr E. Kremer

17.

2003/04

Adam Kubas

F

mgr B. Hejduk,                   mgr E. Kremer

18.

2004/05

Tomasz Zemleduch

L

mgr B. Hejduk,                   mgr E. Kremer

19.

2004/05

Grzegorz Matusiak

F

mgr E.. Kremer

20.

2005/06

Grzegorz Matusiak

F

mgr E. Kremer

21.

2005/06

Igor Daniszewski

F

mgr E. Kremer

22.

2006/07

Ewelina Zużewicz

F

mgr E. Kremer

23.

2006/07

Ewelina Zużewicz

F

mgr E. Kremer

24.

2006/07

Mateusz Szulc

F

mgr E. Kremer

25.

2006/07

Igor Daniszewski

L

mgr E. Kremer

26.

2008/09

Kornel Ocytko

L

mgr E. Kremer

27.

2009/10

Kornel Ocytko

L                      Olimpiada Międzynarodowa w    Tokio               - srebrny medal

mgr E. Kremer

28.

2010/11

Wojciech Mróz

F

mgr E. Kremer

OLIMPIADA NAUTOLOGICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2000/01

Karol Wienke

F

mgr H. Frankiewicz

 

 

 

 

 

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1974/75

Waldemar Macek

L

 

2.

1982/83

Paweł Raczyński

F

mgr J. Treliński

3.

1989/90

Katarzyna Kraińska

F

mgr H. Frankiewicz

4.

1995/96

Iwona Najdora

F

mgr H. Frankiewicz

5.

2000/01

Karol Wienke

L

mgr H. Frankiewicz

6.

2009/10

Patryk Stelmach

F

mgr E. Legutko-Gogoc

7.

2009/10

Franciszek Bydałek

F

mgr E. Legutko-Gogoc

8.

2009/10

Maciej Gębka

F

mgr E. Legutko-Gogoc

9.

2011/12

Krzysztof  Mataczyna

F

mgr E. Legutko-Gogoc,           mgr H. Frankiewicz

 

OLIMPIADA EKOLOGICZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1989/90

Iwona Wojtuściszyn

F

mgr L. Szlęzak

2.

1989/90

Natalia Sawicka

F

mgr L. Szlęzak

3.

1991/92

Ewa Jarczewska

F

mgr K. Szumska

4.

1992/93

Piotr Sobański

F

dr W. Gembara

5.

1995/96

Grzegorz Konieczny

F

mgr L. Szlęzak

6.

2000/01

Patryk Szczęśniewski

F

mgr L. Szlęzak

7.

2001/02

Michał Monit

F

mgr D. Czyżewska

8.

2003/04

Aleksandra Magdziarek

F

mgr L. Szlęzak

9.

2003/04

Michał Monit

F

mgr D. Czyżewska

10.

2004/05

Wojciech Demuth

L

mgr D. Czyżewska

11.

2005/06

Maurycy Biernat

F

mgr D. Czyżewska

12.

2006/07

Piotr Skrypak

F

mgr A. Poręba-Konopczyńska

13.

2006/07

Maurycy Biernat

F

mgr A. Poręba-Konopczyńska

14.

2007/08

Piotr Skrypak

F

mgr A. Poręba-Konopczyńska

15.

2008/09

Natalia Kliszczak

F

mgr L. Szlęzak

 

EUROPEJSKA OLIMPIADA SPOŁECZNO-PRAWNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2010/11

Piotr Kruk

L

mgr K. Musiał

 

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1991/92

Piotr Małkowski

L

mgr H. Frankiewicz

2.

1991/92

Krzysztof Barański

F

dr A. Bubeń

3.

1991/92

Maciej Brzozowski

F

dr A. Bubeń

4.

1992/93

Daniel Hrechorecki

L

dr A. Bubeń

5.

1992/93

Krzysztof Brzozowski

L

dr A. Bubeń

6.

1992/93

Michał Okoniewski

L

mgr H. Frankiewicz

7.

1992/93

Bartłomiej  Charęziński

F

dr A. Bubeń

8.

1992/93

Piotr Hełmiński

F

dr A. Bubeń

9.

1992/93

Wojciech Pułkownik

F

dr A. Bubeń

10.

1993/94

Wojciech Pułkownik

F

dr A. Bubeń

11.

1994/95

Piotr Bujak

F

dr A. Bubeń

12.

1994/95

Mirosław Jeżowski

F

mgr H. Frankiewicz

13.

1994/95

Piotr Bujak

L

mgr H. Frankiewicz

14.

1996/97

Piotr Bujak

L

mgr H. Frankiewicz

15.

1997/98

Andrzej Waliński

L

mgr H. Frankiewicz

16.

1997/98

Łukasz Kubicki

F

mgr H. Frankiewicz

17.

1998/99

Andrzej Waliński

L

mgr H. Frankiewicz

18.

1998/99

Łukasz Kubicki

L

mgr H. Frankiewicz

19.

1998/99

Maciej Dzwonkowski

F

mgr H. Frankiewicz

20.

1998/99

Beata Malinowska

F

mgr H. Frankiewicz

21.

1999/2000

Andrzej Waliński

L                  – I m-ce

mgr H. Frankiewicz

22.

1999/2000

Filip Żok

L

mgr H. Frankiewicz

23.

1999/2000

Bartosz Kiełbiński

F

mgr H. Frankiewicz

24.

2001/02

Łukasz Szary

F

mgr H. Frankiewicz

25.

2002/03

Michał Staszczuk

L

dr W.Danielak                
mgr H. Frankiewicz

26.

2002/03

Leszek Pędzisz

L

dr W. Danielak,                  
mgr H. Frankiewicz

27

2002/03

Łukasz Szary

F

dr W. Danielak,                 
mgr H. Frankiewicz

28

2002/03

Jacek Piwiec

F

dr W. Danielak,                 
mgr H. Frankiewicz

29.

2003/04

Leszek Pędzisz

L

dr W. Danielak

30.

2003/04

Paweł Suchiński

F

dr W. Danielak

31.

2004/05

Łukasz Wojtowiak

L                    – I m-ce

dr W. Danielak

32.

2004/05

Karolina Strzyżewska

L

dr W. Danielak

33.

2004/05

Agnieszka Matkowska

F

dr W. Danielak

34.

2004/05

Robert Kęsicki

F

dr W. Danielak

 35.

2004/05

Konrad Perz

F

dr W. Danielak

36.

2004/05

Dawid Kiełbiński

F

dr W. Danielak

37.

2004/05

Bartosz Grejner

F

dr W. Danielak

38.

2005/06

Michał Kwiatkowski

L

dr W. Danielak

39.

2005/06

Łukasz Fiałkowski

L

dr W. Danielak

40.

2005/06

Dawid Kiełbiński

L

dr W. Danielak

41.

2005/06

Tomasz Kielbicki

F

dr W. Danielak

42.

2005/06

Mateusz Tycner

F

dr W. Danielak

43.

2005/06

Maciej Sobków

F

dr W. Danielak

44.

2006/07

Łukasz Mimier

F

mgr M. Pawlina

45.

2006/07

Mateusz Jura

F

mgr M. Pawlina

46.

2007/08

Ewa Lechów

F

mgr E. Mariańska

47.

2008/09

Bruno Bagiński

L

dr W. Danielak,                           mgr Jerzy Kaźmierczyk

48.

2009/10

Sandra Banaś

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk

49.

2009/10

Mateusz Jasnosz

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk

50.

2009/10

Filip Sibilski

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk,          mgr E. Krzywicka

51.

2009/10

Paweł Skalski

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk,          mgr E. Krzywicka

52.

2009/10

Artur Babicz

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk

53.

2009/10

Maciej Dubaniowski

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk

54.

2009/10

Anna Maliszewska

F

mgr Jerzy Kaźmierczyk

55.

2010/11

Przemysław Aszkowski

L

mgr E. Krzywicka

56.

2010/11

Maciej Dubaniowski

F

mgr E. Krzywicka

57.

2010/11

Maciej Skubij

F

mgr E. Krzywicka

58.

2010/11

Artur Babicz

F

mgr E. Krzywicka

59.

2010/11

Anna Maliszewska

F

mgr E. Krzywicka

60.

2011/2012

Przemysław Aszkowski

L

dr Jerzy Kaźmierczyk

61.

2011/2012

Jakub Hołysz

F

dr Jerzy Kaźmierczyk

 

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2010/11

Maciej Dubaniowski

F

mgr E. Krzywicka

2.

2011/12

Anna Maliszewska

L

mgr E. Krzywicka

 

OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH – BANKI W AKCJI

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2008/09

Paweł Skalski

F

mgr E. Krzywicka

2.

2009/10

Mateusz Kloc

F

mgr E. Krzywicka

3.

2009/10

Filip Sibilski

F

mgr E. Krzywicka

4.

2009/10

Paweł Skalski

F

mgr E. Krzywicka

5.

2009/10

Krzysztof Gajewski

F

mgr E. Krzywicka

6.

2010/11

Maciej Dubaniowski

F

mgr E. Krzywicka

7.

2011/12

Przemysław Aszkowski

L

mgr E. Krzywicka

 

OLIMPIADA FIZYCZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1991/92

Marek Staszczuk

F

mgr J. Fojt-Jasińska

2.

1992/93

Michał Okoniewski

F

mgr J. Fojt-Jasińska

3.

1992/93

Marek Staszczuk

F

mgr J. Fojt-Jasińska

4.

1992/93

Ernest Jankowski

F

mgr A Hołowacz

5.

1993/94

Ernest Jankowski

F

mgr A Hołowacz

6.

1994/95

Ernest Jankowski

L

mgr A Hołowacz

7.

1994/95

Jarosław Korbicz

F

mgr A Hołowacz

8.

1999/2000

Piotr Chudziński

F

mgr A. Maciejewski

9.

2000/01

Piotr Chudziński

F

mgr A. Maciejewski

10.

2003/04

Artur Henrykowski

F

mgr K. Szponer

11.

2004/05

Artur Henrykowski

F

mgr K. Szponer

12.

2004/05

Piotr Tomiak

F

mgr K. Szponer

13.

2004/05

Piotr Staszak

F

mgr K. Szponer

14.

2007/08

Marcin Tomiak

F

mgr K. Szponer

15.

2007/08

Krzysztof Golczak

F

mgr K. Szponer

16.

2011/12

Krzysztof Błoszyk

F

mgr K. Szponer

17.

2011/12

Piotr Kozakowski

F

mgr K. Szponer

 

OLIMPIADA INFORMATYCZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1993/94

Daniel Olewski

F

mgr I. Lewicka

2.

2007/08

Adam Obuchowicz

F

 dr hab. inż.A. Obuchowicz

3.

2008/09

Adam Obuchowicz

F

 dr hab. inż.A. Obuchowicz

4.

2009/10

Adam Obuchowicz

L

 dr hab. inż.A. Obuchowicz

5.

2010/11

Piotr Kozakowski

F

mgr S. Krzywicki

6.

2011/12

Piotr Kozakowski

F

mgr S. Krzywicki

7.

2011/12

Karol Kosik

F

mgr S. Krzywicki

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2011/12

Krzysztof Błoszyk

L

mgr K. Szponer

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1970/71

Bogdan Pawlik

L

mgr S. Dziok

2.

1974/75

Krzysztof Przesławski

F

mgr S. Zieliński

3.

1979/80

Marek Mroczkowski

F

mgr S. Majewski

4.

1981/82

Dariusz Szybowski

F

mgr A. Kozak

5.

1992/93

Michał Okoniewski

F

mgr M. Klejnowska

6.

1993/94

Ernest Jankowski

F

mgr A. Kozak

7.

1998/99

Łukasz Lew

F

mgr A. Kozak

8.

1999/2000

Łukasz Lew

F

mgr A. Kozak

9.

2003/04

Artur Henrykowski

F

dr W. Okoniewski

10.

2004/05

Artur Henrykowski

F

dr W. Okoniewski

11.

2004/05

Marcin Dublański

F

mgr A. Kozak-Wnuczek,  
 mgr T. Piotrowska

12.

2005/06

Marcin Dublański

L                  Olimpiada Międzynarodowa w  Słowenii                        - brązowy medal

mgr A. Kozak-Wnuczek,   
mgr T. Piotrowska

13.

2006/07

Marcin Dublański

L

mgr A. Kozak-Wnuczek,   
mgr T. Piotrowska

14.

2007/08

Marcin Tomiak

F

mgr Z. Griese

15.

2009/10

Adam Obuchowicz

F

mgr E. Jarmołowska

 

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F – finalista

Nauczyciel – opiekun

1.

2005/06

Anna Reder

L

mgr M. Klimaszewska

2.

2006/07

Natalia Pietrulewicz

L

mgr M. Klimaszewska

3.

2006/07

Mateusz Jasik

F

mgr M. Klimaszewska

4.

2007/08

Karolina Niedziela

L

mgr W. Włodarczyk

5.

2008/09

Monika Bonikowska

F

mgr B. Madej-Breitkopf

 

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F – finalista

Nauczyciel – opiekun

1.

2009/10

Agnieszka Henrykowska

L

mgr A. Komarnicka

2.

2009/10

Joanna Jankowska

F

mgr A. Komarnicka

 

2010/11

Olimpia Jasielska

L

mgr A. Komarnicka

 

OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

1974/75

Mirosław Śmiałek

F

mgr J. Słoma

2.

1988/89

Maciej Dudziński

F

mgr J. Słoma

3.

1990/91

Arkadiusz Kondratowicz

F

mgr J. Słoma

4.

1990/91

Kamil Politowicz

        F

mgr J. Słoma

5.

1991/92

Michał Okoniewski

F

mgr J. Słoma

6.

1992/93

Kamil Politowicz

F

mgr J. Słoma

7.

1992/93

Ernest Jankowski

L

mgr S. Krzywicki

8.

1992/93

Michał Okoniewski

F

mgr J. Słoma

9.

1992/93

Marek Staszczuk

F

mgr J. Słoma

10.

1993/94

Ernest Jankowski

F

mgr S. Krzywicki

11.

1994/95

Jarosław Korbicz

L

mgr S. Krzywicki

12.

1994/95

Ernest Jankowski

F

mgr S. Krzywicki

13.

1995/96

Marcin Bobiński

F

mgr J. Słoma

14.

1996/97

Marcin Bobiński

F

mgr J. Słoma

15.

1996/97

Michał Kucharski

F

mgr J. Słoma

16.

1997/98

Przemysław Krzyk

L

mgr J. Słoma

17.

1999/2000

Łukasz Lew

L

mgr J. Słoma

18.

2004/05

Piotr Staszak

L

mgr J. Słoma,
mgr K. Szponer

19.

2007/08

Bartłomiej Lichtański

L

mgr K.Szponer,
mgr P. Szponer

20.

2007/08

Krzysztof Golczak

F

mgr K. Szponer,
 mgr P. Szponer

21.

2008/09

Krzysztof Sommerfeld

F

dr inż. K. Łasiński

22.

2008/09

Bartłomiej Lichtański

L

mgr K. Szponer

23.

2008/09

Robert Mielnik

F

mgr inż. R. Sąsiadek

24.

2008/09

Piotr Westfalewicz

F

mgr inż. R. Sąsiadek

25.

2009/10

Wiktor Wolak

F

mgr K. Szponer

 

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2010/11

Danuta  Kondarewicz

F

mgr E. Kozakiewicz

2.

2011/12

Danuta  Kondarewicz

F

mgr E. Kozakiewicz

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „MYŚLI JANA PAWŁA II”

Lp.

Rok szkolny

Imię i nazwisko ucznia

L – laureat, F - finalista

Nauczyciel - opiekun

1.

2011/12

Agata Wielogórska

F

mgr E. Kozakiewicz

2.

2011/12

Joanna Wielogórska

F

mgr E. Kozakiewicz