E-Dziennik
Podsumowanie Konkursu Literackiego „Ludzie do ludzi...”-

zobacz krótką relację

Omnibus 2015
Do części doświadczalnej konkursu OMNIBUS 2015 zakwalifikowały się następujące osoby (kolejność występowania nazwisk jest przypadkowa) sprawdź listę!
II. Konkurs literacki dla gimnazjalistów „Ludzie do ludzi...”

Poloniści I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze ogłaszają Konkurs Literacki na napisanie opowiadania, felietonu lub eseju na temat:

„Ludzie do ludzi...”

Regulamin Konkursu zamieszczony jest tutaj, a szczegółowych informacji udzielają p. Małgorzata Szreffel i p. Aneta Napierała. Na prace czekamy do 15 marca 2015 roku. Można je dostarczyć osobiście do sekretariatu I LO lub wysłać drogą e-mail liceum@jedynka.zgora.pl lub napieralka@gmail.com

Napisz i wygraj. Czekają wartościowe nagrody!

I. OMNIBUS- Turniej Nauk Przyrodniczych

Omnibus 1. W roku szkolnym 2013/2014 rusza czwarta edycja interdyscyplinarnego Konkursu Szkół Gimnazjalnych pt. „OMNIBUS” zwany też Turniejem Nauk Przyrodniczych. Konkurs został zorganizowany przez dyrekcję i nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych I Liceum Ogólnokształcącego im E. Dembowskiego w Zielonej Górze.

Koniecznie przeczytaj więcej...

2. Pobierz zgłoszenie udziału w turnieju: tutaj (w doc) lub tutaj (w pdf) lub tutaj (w txt).

3. Proszę wypełnić zgłoszenie i wysłać pocztą e-mail w załączniku lub pocztą tradycyjną na podany w zgłoszeniu adres do 10.04.2014 r.

II. Konkurs dla gimnazjalistów "Ich mag Deutsch" - podsumowanie

Konkurs dla gimnazjalistów 1. Dnia 21 stycznia 2014r. odbył się konkurs języka niemieckiego "Ich mag Deutsch". W konkursie wzięło udział 14 trzyosobowych grup uczniów z gimnazjów. Uczniowie zmagali się z zadaniami gramatycznymi, leksykalnymi oraz odpowiadali na pytania związane z krajoznawstwem.

2. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum Nr 3 z Nowej Soli: Agnieszka Malaczewska, Paulina Jaworska i Maciej Dudziak, drugie miejsce zajęli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Nowogrodzie Bobrzańskim: Kamila Sulżycka, Edyta Muniak, Sandra Giergielewicz a trzecie Anna Walczak, Magdalena Dziasek i Michał Mościcki z Gimnazjum Nr 7 w Zielonej Górze. Miejsce czwarte i piąte zajęli kolejno uczniowie Gim 9 z Zielonej Góry i Zespołu Szkół z Otynia.

3. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie! Cieszymy się, że było Was tak wielu! Dziękujemy także sponsorom nagród: Radzie Rodziców I LO, księgarni Polanglo, wydawnictwu WSiP, bankowi Deutsche Bank, PGNiG.

4. Konkurs prowadziła mgr Anna Łukasiewicz i mgr Kazimierz Pydyniak natomiast w jury zasiedli mgr Urszula Baszczak i mgr Wojciech Grzelak.

Galeria